فاروس logo

برنامه ریزی صحیح جهت قبولی تضمینی رشته پزشکی

برنامه ریزی صحیح جهت قبولی تضمینی رشته پزشکی

برنامه ریزی صحیح جهت قبولی تضمینی رشته پزشکی

برنامه ریزی صحیح جهت قبولی تضمینی رشته پزشکی

برنامه ریزی صحیح جهت قبولی رشته پزشکی یکی از مهمترین مراحل قبولی در کنکور است. در این مقاله، ما درباره اصول حرفه ای برنامه ریزی برای قبولی پزشکی صحبت می کنیم .

رشته پزشکی یکی از رشته های پرطرفدار است به همین دلیل رقابت زیاد در این رشته بسیار مهم است و باعث شده بیشترین جامعه آماری کنکور سراسری مربوط به رشته تجربی باشد.

 

روش 24 گام تنها روش تضمینی در کشور جهت قبولی پزشکی، قبولی در دندان پزشکی و قبولی داروسازی و همچنین رتبه‌های برتر ریاضی فیزیک در دانشگاه‌های تراز اول کشور

 

 

شانس قبولی در رشته پزشکی چقدر است؟

مسلماً آزمونی با این همه داوطلب، قبول شدن در رشته پزشکی دشوار است اما می توان این دشواری را با یک برنامه ریزی صحیح و اصولی پیش ببریم و قبولی در بهترین رشته تجربی تبدیل کرد. داوطلبان گرامی می توانید با مشاوران ما شانس قبولی در رشته پزشکی را به صددر­صد برسانید.

بهترین برنامه ریزی برای قبولی در رشته پزشکی چیست؟

همانطور که در اول مقاله گفتیم برای  کسب موفقیت تضمینی در کنکور تجربی حتما باید طبق یک برنامه ریزی صحیح و اصولی جلو برویم

برنامه ریزی 24 گام 

در برنامه ریزی 24 گام می توانید با قبولی تضمینی در رشته پزشکی به رشته دلخواه برسید . در این مقاله می خواهیم مراحل برنامه ریزی 24 گام درباره آن توضیحاتی بدهیم.

بهترین برنامه ریزی برای قبولی در رشته پزشکی
برنامه ریزی شامل چه عملیاتی می باشد:

خواندن ، مرور، تست، آنالیز، چالش تست و در آخر آزمون ، حالا هر کدام را مختصر توضیح می دهیم.

خواندن

منظور از خواندن در روش 24 گام با روش هایی که تا به حال خوانده اید فرق دارد. و آنهایی که تسلط کامل روی کتاب داشته اند از رتبه های برتر رشته پزشکی بوده اند. حالا می خواهیم روش صحیح خواندن را به شما بگوییم:

بهترین حالت یادگیری این است که صدا به گوشتان برسد چون چندین از عضو بدن درگیر میشود و یادگیری شما خیلی بالا می رود. حتماً باید آن درس را با لذت بخوانید که که از آن درس احساس خوشایندی داشته باشید.

مرور

مرحله بعدی که بعد از خواندن به مراتب ارزش بیشتری دارد، مرور است. در برنامه ریزی 24 گام ، زمان بیشتری جهت مرور کردن باید داشته باشید چون مرور به منظور تثبیت کردن خوانده های شما می باشد. شما باید طوری درس را یاد بگیرید که بتوانید تدریس کنید و اعتماد به نفس زیادی داشته باشید که تا بتوانید کنفرانس دهید وقتی به این مرحله رسیدید یعنی خواندن شما موفقیت آمیز بوده است.

تست

مرحله بعدی که در این گام انجام میدهید ، تست زنی می باشد. تست زنی یک از مهمترین مراحل این گام می باشد. منظور عملیات گام سوم این است که وقتی شما هر کد را خواندید ، سپس مرور و تثبیت کردید باید تست های مربوط به آن کد را بزنید که سطح تسلط شما سنجیده شود.

اشتباه کار

بعضی از داوطلبان به محض اینکه درس می خوانند، سپس شروع به تست زنی می کنند و این کار بسیار اشتباه است ، می بایست مدت زمانی سپری شود یا تمامی تست های انجام شده مربوط به آن مبحث را خوانده شده را می زنید یا عملیات مرور سریع خواندن را انجام می دهند.

آنالیز تست

چهارمین کاری که در عملیات اجرایی گام داوطلبان باید انجام دهند آنالیز تست می باشد. در قسمت آنالیز تست داوطلبان می بایست از 120 تست در قسمت تست زنی 118 تست را آنالیز تست انجام دهند. دانش پذیران در قسمت آنالیز تست ، تمامی تست هایی که صحیح ، غلط یا زده بود را تجزیه و تحلیل می کنند

 

روش 24 گام تنها روش تضمینی در کشور جهت قبولی پزشکی، قبولی در دندان پزشکی و قبولی داروسازی و همچنین رتبه‌های برتر ریاضی فیزیک در دانشگاه‌های تراز اول کشور

 

 

هدف در آنالیز تست چیست

در عملیات اجرایی گام ، آنالیز تست در آخر هدف این است که تمامی تست ها را به خوبی یاد بگیرند و هر تستی را از آن مبحث را جواب بدهند

چالش تست

مرحله بعدی عملیات اجرایی گام ، چالش تست است. ارزش چالش تست بسیار مهم تر از آنالیز تست، تست ، مرور و خواندن می باشد.

در قسمت تست زنی گفته شد 120 تست بزنید. اما در قسمت آنالیز تست گفته شد 118 تست را آنالیز کنید . در چالش تست به این صورت است که شما زمانی که استاد آن کد یا مبحث شده اید که در قسمت آنالیز تست به حدی به قدرت برسید و تمرین کنید که در قسمت چالش تست خودتان بتوانید آن تست سخت را به راحتی جواب بدهید.

آزمون 

آخرین مرحله عملیات گام اجرایی، آزمون می­باشد. لازمه مرحله آخر این است که تمام عملیات های اجرای گام باید دقیق و کامل انجام پذیرد. دانش پذیران برای شما آزمونی فراهم شده است که می بایست در این آزمون 50 درصد قبولی را کسب کنند . در غیر این صورت می بایست همه عملیات های اجرایی گام را دوباره انجام دهید 

دانش پذیر در این آزمون حتی 49 درصد بزنند حق رفتن به گام بعدی را ندارند.

هدف 

برای برنامه ریزی دقیق و درست باید هدف داشته باشید . هدف رکن اصلی قبولی در رشته پزشکی می باشد . ابتدا باید اهداف خود را بشناسید ، اما واقعیت این است که عمل به این جمله بسیار مهم است ، بنابراین اول نیازهای خود را پیدا کنید.

سخن آخر 

شما می توانید برنامه ریزی 24 گام را در وب سایت ما به طور کامل و دقیق مطالعه بفرمایید .

و به راحتی با برنامه ریزی صحیح و اصولی در رشته پزشکی قبولی خود را تضمین کنید.

 

روش 24 گام تنها روش تضمینی در کشور جهت قبولی در پزشکی، قبولی در دندان پزشکی و قبولی داروسازی و همچنین رتبه‌های برتر ریاضی فیزیک در دانشگاه‌های تراز اول کشور 

 

برچسب ها