images-shape-5images-shape-6images-shape-7images-shape-21images-shape-21

جزئیات مقاله

پزشکی, دندان پزشکی, داروسازی با 24 گام برنامه ریزی فاروس با قاطعیت و اطمینان 100%

قبولی داروسازی در دانشگاه سراسری 1401-1402 مقالات کنکوری

قبولی داروسازی در دانشگاه سراسری 1401-1402

در این مقاله از موسسه فاروس طاها به بررسی موضع قبولی داروسازی در دانشگاه سراسری 1401-1402 خواهیم پرداخت. اطلاع از رتبه‌های پذیرفته شدگان در رشته داروسازی می‌تواند به شما علاقه مندان به تحصیل در رشته داروسازی کمک کند تا خود را برای کنکور این رشته تجربی آماده کنید.

همچنین اطلاع از رتبه‌های به دست آمده در کنکور رشته داروسازی می‌تواند شانس پذیرفته شدن شما را در این رشته تحصیلی افزایش دهد. همانطور که می‌دانید رشته داروسازی یکی از پرطرفدارترین رشته‌های علوم تجربی است.

پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی با روش 24 گام VIP تنها روش تضمینی کشور، جهت خلاصه طرح کلیک کنید.

قبولی صدر در صد تضمینی داروسازی

در کنار پرطرفدار بودن رشته داروسازی و قبولی در آن، بازار کار و در آمد رشته داروسازی نیز بسیار بالا است. در کنار این موارد خیلی از کنکوری‌ها و دبیرستانی‌ها برای پذیرفته شدن در رشته داروسازی و در کنکور سراسری این دغدغه بزرگ را با خود به همراه دارند، اما راه حل‌های فراوانی برای کاهش این دغدغه فکری برای روز کنکور وجود دارد.

شما دانش پذیران محترم می‌توانید با بررسی رتبه‌های به دست آمده سال‌های گذشته در کنکور رشته داروسازی دانشگاه سراسری و در کنار آن با برنامه ریزی صحیح توسط مشاوران حرفه‌ای مؤسسات کنکوری، بهترین نتیجه را در کنکور سراسری و همچنین پذیرفته شدن در رشته داروسازی را به دست آورید.

قبولی صدر در صد تضمینی داروسازی

در کنار این موارد دانستن سایر قوانین و ضوابط قبولی داروسازی در دانشگاه‌های سراسری از جمله، ظرفیت دانشگاه‌های روزانه و شبانه، سهمیه‌های مناطق مختلف از جمله مناطق یک، دو و سه که همه این موارد گفته شده برای آماده شدن شما در کنکور و همچنین برای ورود به دانشگاه‌های دولتی خواهد بود.

رتبه قبولی داروسازی بر اساس سهمیه مناطق

یکی از نکات مهم در پذیرفته شدن رشته‌های داروسازی در دانشگاه‌ها، سهمیه مناطق است. در کنکور سراسری تمامی دانش پذیران (کنکوری‌ها) که مشمول استفاده از سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصدی را دارند می‌توانند با استفاده از آن در دسته بندی مناطق یک، دو و سه قرار می‌گیرند.

البته این دسته بندی مناطق بر اساس کیفیت رفاه و آموزش هر استان، شهر و روستا متفاوت است. در جدول زیر دانش پذیرانی که در سال 1401 کنکور رشته داروسازی بر اساس سهمیه مناطق  شانس قبولی داروسازی را داشته‌اند، آورده شده است.

پزشکی، قبولی در دندان پزشکی، داروسازی با روش 24 گام VIP تنها روش تضمینی کشور، جهت خلاصه طرح کلیک کنید.

مشاوره قبولی در داروسازی سال 1402

یکی از کارهای مهمی که داوطلبان کنکور باید انجام دهند این است که باید برای قبولی در رشته داروسازی و همچنین در دانشگاه‌های سراسری با مشاوران مؤسسه‌های کنکوری از جمله مؤسسه فاروس طاها که یکی از به نام ترین مؤسسه‌های کنکوری است، در ارتباط باشند.

به عنوان مثال دانش پذیران در هنگام دریافت نتایج کنکور ابتدا باید وضعیت مجاز و غیر مجاز بودن خود نتیجه کنکور را مشاهده کنند، سپس در کنار آن سهمیه مناطق را بررسی نمایند، در این صورت باید از یک مشاور مجرب کمک گرفت.

مؤسسه فاروس طاها با چندین سال سابقه در زمینه پذیرفته شدن چندین دانش پذیر در رشته‌های تحصیلی متفاوت از جمله داروسازی توانسته است که با قاطعیت و با پذیرش شما کنکوری‌های گرامی این امکان را فراهم بسازد تا شما هم در رشته داروسازی و در بهترین دانشگاه‌های کشور پذیرفته شوید.

مشاوره قبولی در داروسازی سال 1402

فاروس طاها همچنین با برگزاری آزمون آنلاین کنکور و با طراحی اپلیکیشن مطالعه شما دانش پذیران گرامی برای کنکور آسان‌تر کرده است، همچنین این مؤسسه با طرح 24 گام برای اولین بار در کشور برای کنکوری‌ها فراهم ساخته تا در کمترین زمان بهترین نتایج را در کنکور کسب کنند.

کارشناسان ما در مؤسسه فاروس طاها آماده هستند تا شما کنکوری‌ها و دبیرستانی‌ها را در رابطه با قبولی داروسازی 1401-1402 راهنمایی کنند و اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه دهند.

شما همراهان مؤسسه فاروس طاها می‌توانید با شماره 09120981385 و همچنین از طریق شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

قبولی در پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی با روش 24 گام VIP تنها روش تضمینی کشور، جهت خلاصه طرح کلیک کنید.

برچسب ها: