فاروس logo

برای اولین بار در ایران قبولی پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی 100% تضمینی با روش 24 گام VIP

برای اولین بار در ایران قبولی پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی 100% تضمینی با روش 24 گام VIP

برای اولین بار در ایران قبولی پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی 100% تضمینی با روش 24 گام VIP

معرفی دانشگاه های بین المللی

اگر متقاضی شرکت در آزمون سراسری و دانشگاه های بین المللی هستید، قطعاً شرایط عمومی  ، اختصاصی ، تاثیر معدل در تراز و رتبه را در وب سایت فاروس طاها مطالعه کنید .

دانشگاه های بین الملل یا پردیس های خودگردان

دانشگاه های پردیس خودگردان در ابتدا به نام دانشگاه های پردیس بین الملل تاسیس شدند و هدف آنها ، جذب دانشجویان خارجی بود اما استقبال چندانی از طرف داوطلبان خارجی نداشتند، لذا به  پردیس خودگردان تغییر نام یافتند. ورود به این مراکز از طریق شرکت در کنکور سراسری امکان پذیر است.  

 تنوع رشته های بدون کنکور این دانشگاه ها کم است و ادامه تحصیل در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی ، هوشبری ، پرستاری ، اتاق عمل و … نیز با شرط شرکت در کنکور تجربی و کسب رتبه لازم ، میسر می باشد.

روش 24 گام تنها روش تضمینی در کشور جهت قبولی پزشکی، قبولی در دندان پزشکی و قبولی داروسازی و همچنین رتبه‌های برتر ریاضی فیزیک در دانشگاه‌های تراز اول کشور

داوطلبان سایر کشور ها و داوطلبان داخلی می توانند در دانشگاه های بین الملل که شهریه پرداز هستند، ادامه تحصیل دهند.  

دانشگاه های بین الملل از گرانترین دانشگاه های ایران در رشته های پزشکی بوده در ابتدای هر نیمسال تحصیلی دانشجویان ملزم به پرداخت شهریه هستند.  

شرایط ثبت نام دانشگاه بین الملل برای رشته های با آزمون و بدون آزمون 1401 - 1402 

پذیرش در دانشگاه های بین الملل یا خودگردان مستلزم دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی زیر است:

نحوه ثبت نام دانشگاه بین الملل 

دانشگاه های بین الملل یا پردیس های  خودگردان از جمله دانشگاه های سراسری محسوب می شوند لذا ثبت نام رشته های با آزمون دانشگاه های پردیس خودگردان همزمان با کنکور سراسری بوده ، پس از اعلام نتایج اولیه، داوطلبان در فرم انتخاب رشته خود دانشگاه های بین الملل را انتخاب نمایند.

پذیرش داوطلبان در رشته های بدون کنکور دانشگاه بین الملل 

ثبت نام رشته های بدون کنکور در دو مرحله مهر و بهمن ماه انجام می گیرد. داوطلبان در زمان مقرر با به همراه داشتن مدارک لازم می توانند ثبت نام خود را از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org  انجام دهند.

روش 24 گام تنها روش تضمینی در کشور جهت قبولی پزشکی، قبولی در دندان پزشکی و قبولی داروسازی و همچنین رتبه‌های برتر ریاضی فیزیک در دانشگاه‌های تراز اول کشور

شرایط ثبت نام پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان چیست؟

ثبت نام پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان منوط بر میزان معدل داوطلب است.

شرایط ثبت نام دانشگاه بین الملل کیش رشته پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی خودگردان کیش در دو رشته پزشکی و دندانپزشکی ظرفیت پذیرش دانشجو دارد. ظرفیت این دانشگاه در رشته های پزشکی  محدود است. شرایط پذیرش این دانشگاه با آزمون و از طریق شرکت در کنکور سراسری و کسب رتبه لازم برای قبولی می باشد. هیچ کدام از رشته های پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری در دانشگاه های پردیس خودگردان کیش به صورت بدون کنکور ارائه نخواهد شد. 

شرایط پذیرش دانشگاه صنعتی شریف - پردیس بین الملل تهران

داوطلبان در صورت داشتن دیپلم متوسطه و اتمام دوره پیش دانشگاهی در رشته ریاضی فیزیک می توانند اقدام به ثبت نام در دانشگاه مذکور را نمایند. پذیرش دانشجویان در دانشگاه پردیس خودگران صنعتی شریف از طریق شرکت در کنکور سراسری و کسب نمره لازم برای قبولی است. از رشته هایی که در این واحد دانشگاهی ارائه می شود می توان به رشته های مهندسی کامپیوتر، مهندسی عمران، مهندسی نفت و مهندسی مکانیک اشاره کرد.

در مدارک فارغ التحصیلی ، عنوان پردیس درج خواهد شد.

شرایط ثبت نام دانشگاه صنعتی شریف - پردیس بین الملل جزیره کیش

تمامی دوره ها در دانشگاه پردیس خودگردان دانشگاه صنعتی شریف به زبان انگلیسی می باشد. مدت دوران تحصیل 4 سال یا 8 نیمسال تحصیلی است.

1- داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت برای داوطلبان آقا

2- داشتن دیپلم متوسطه یا مدرک پیش دانشگاهی در رشته های ریاضی فیزیک یا تجربی

3- دریافت دیپلم دوره متوسطه و اتمام دوره پیش دانشگاهی تا زمان ثبت نام 

4- کسب نمره لازم در یکی از آزمون های رسمی

برای کسب اطلاعات تکمیلی تر شرایط ثبت نام دانشگاه بین الملل 1401 - 1402  پیرامون شرایط پذیرش در هر یک از دانشگاه های بین الملل یا پردیس خودگردان می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان برتر طرح 24 گام دریافت نمایید.

تمامی مراحل 24 گام توسط ربات پیگیری می شوند. والدین در تمام مدت فعالیت دانش آموز از طریق سامانه پیامکی در جریان میزان فعالیت فرزندان خود و پیشرفت آنها قرار می گیرند. 

روش 24 گام تنها روش تضمینی در کشور جهت قبولی در پزشکی، قبولی در دندان پزشکی و قبولی داروسازی و همچنین رتبه‌های برتر ریاضی فیزیک در دانشگاه‌های تراز اول کشور

برچسب ها