shape5shap6shape7shape21shape21

جزئیات مقاله

پزشکی, دندان پزشکی, داروسازی با 24 گام برنامه ریزی فاروس با قاطعیت و اطمینان 100%

آزمون آنلاین کنکور | کنکور شبیه سازی شده آزمون

آزمون آنلاین کنکور | کنکور شبیه سازی شده

آزمون آنلاین کنکور به چه صورت است؟ بهترین آزمون آنلاین کنکور را می شناسید؟ ویژگی آزمون آنلاین خوب چیست؟ در ادامه با ما همراه باشید تا با چگونگی برگزاری آزمون مجازی کنکور آشنا شوید و همچنین بهترین آزمون آنلایمن کنکور در ایران را بهتر بشناسید.

آزمون آنلاین کنکور

آزمون آنلاین کنکور چیست؟

آزمون های مجازی کنکور از دسته آزمون هایی هستند که شما را برای کنکور سراسری آماده می کنند. در سال های اخیر به دلیل شیوع ویروش کرونا برگزاری آزمون های آنلاین معتبر در سراسر کشور آغاز شده و ادامه یافت. در حال حاضر کیفیت برگزاری آزمون های آنلاین بهحدی رسیده است که جایگزین مناسبی برای آزمون های مرحله به مرحله حضوری شده است. این آزمون ها جایگزین مناسبی برای آمادگی در کنکور سراسری 1401 به حساب میایند. همچنین به دلیل از ویژگی های بهترین آزمون های آنلاین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آزمون استاندارد آنلاین کنکور
 • جامعه آماری آزمون آنلاین
 • نظم کنکور آنلاین برای آمادگی در کنکور سراسری
 • پاسخنامه برای تحلیل کنکور
 • شبیه سازی کنکور سراسری با ایجاد شرایط مناسب

آزمون های آنلاین مرحله به مرحله به صورت منظم و همزمان با مباحث کتاب درسی باعث مرور و دوره تست ها برای آمادگی در کنکور می شود. از طرفی با مجازی شدن این آزمون ها می توان در در زمان صرفه جویی کرد و شرایط برگزاری کنکور سراسری را در منل شبیه سازی کرد.

آیا کنکور سراسری آنلاین می شود؟

در سال های اخیر در رابطه با آنلاین شدن کنکور سراسری به دلیل همه گیری ویروس کرونا صحبت شد. از سوالات کنکور سراسری قیبل از برگزاری محاظت شده و طراحان هنگام طرح سوالات و بعد از آن در قرنطینه قرار می گیرند. همچنین مراقبان بسیاری در جلسه کنکور برای جلوگیری از تقلب به برگزاری این آزمون نظارت می کنند. اما از آنجایی که با آنلاین شدن کنکور ممکن است که تقلب صورت بگیرد و سطح واقعی متقاضی مشخص نمی شود، کنکور رسراسری در زمان شیوع ویروشس کرونا نیز به صورت حضوری برگزار می شود و صحبتی از مجازی شدن آن بخه صورت جدی به میان نیامده است.

سامانه آزمون کنکور آنلاین رایگان

سامانه های آزمون مجازی کنکور در پایه های دهم یازدهم و دوازدهم در حال برگزاری است. آیا از آزمون آنلاین فاروس را می شناسید؟ اروس یکی از بهترین موسسات است که در زمینه آزمون های مجازی مرحله به مرحله با استانداندارد بالا، کنکور سراسرری را برای شما شبیه سازی می کند. با انتخاب آزمون های آنلاین فاروس شما این فرصت را دارید تا بلافاصله بعد از آزمون کارنامه و پاسخنامه تشریحی آزمون را دریافت کرده و به آنالیز خود بپردازید. از طرفی این آزمون ها بسیار شبیه به کنکور سراسری طراحی می شودند و شما با پرداخت مبلغ ماهانه اشتراک ناچیز می توانید به آزمون و سایر گزینه های وب اپلیکیشن فاروس دست یابید.

آزمون آنلاین کنکور در چه پایه هایی برگزار می شود؟

 • پایه دهم
 • پایه یازدهم
 • پایه دوازدهم

در این باره باید گفت آزمون آنلاینی برای شبیه سازی کنکور سراسری مناسب است که با استفاده از آن بتوانید مباحث و دروس قبل را نیز دوره کنید و به فراموشی نسپارید. بنابراین آزمونی را انتخاب کنید تا علاوه بر قیمت مناسب، بتوانید از تمام امکانات آن حداکثر استفاده را ببرید.

تست زنی آنلاین کنکور چه تاثیری دارد؟

 • شبیه سازی کنکور سراسری
 • آشنایی با تست های استاندارد کنکور
 • کسب آمادگی لازم برای کنکور سراسری
 • آشنایی با تست های زماندار
 • آشنایی با نقاط قوت و نقاط ضعف

مطالعه ضروری >> با چه رتبه ای می توان پزشکی دانشگاه سراسری قبول شد؟

آزمون های مجازی کنکور سراسری در پایه های مختلف ری نظر موسسه های معتبر در سراسر کشور در حال برگزاری است. یکی دیگر از حسن های شرکت در آزمون فاروس این است که همزمان با برگزاری آزمون برای دروس جدید، مباحث قدیمی آزمون را نیز دوره می کند. بنابراین تا زمان کنکور آمادگی شما حفظ می شود.

آزمون های آنلاین کنکور چگونه برگزار می شود؟

روش برگزاری آزمون های فاروس به این صورت است که سوالات از مباحثی که قبلا به دانش آموز اعلام شده در تایم مقرر برای متقاضیان بر روی سایت قرار گرفته و آن ها می توانند به سوالات و پاسخنامه به صورت یکجا دسترسی پیدا کنند. به این ترتیب بعد از حل هر سوال می توانند پاسخ درست را در سامانه علامت زده و بعد از پایان تایم آزمون(زمان برگزاری این آزمون ها برابر زمان تایین شده در آزمون سراسری است) آن را ارسال گرده و بلافاصله پاسنامه تشریحی و کارنامه خود را مشاهده کنند. شما می توانید بهترین آزمون آنلاین را از وب اپلیکیشن فاروس دریافت کنید.