images-shape-5images-shape-6images-shape-7images-shape-21images-shape-21

جزئیات مقاله

پزشکی, دندان پزشکی, داروسازی با 24 گام برنامه ریزی فاروس با قاطعیت و اطمینان 100%

میانگین درصد لازم شیمی برای رتبه های زیر 1000 اخبار دانشگاه ها - مقالات کنکوری

میانگین درصد لازم شیمی برای رتبه های زیر 1000

میانگین درصد لازم شیمی برای رتبه های زیر 1000 تجربی  چقدر است ؟ با رتبه زیر 1000 تجربی کجا قبول میشم ؟ اگر شما هم این سوالات ذهنتان را مشغول کرده ،در ادامه مطلب همراه ما باشید تا راهنمای جامعی در اختیارتان قرار گیرد.
همانطور که گفتیم در این مقاله سعی بر این شده است که در مورد میانگین درصد لازم شیمی برای رتبه های زیر 1000 به شما مباحثی ارائه شود که در موفقیت 100 درصدی شما موثر است.
موسسه فاروس طاها مسیر شگفت انگیز رسیدن به هدف مدنظرتان را به شما نشان خواهد داد.

روش 24 گام تنها روش تضمینی در کشور جهت قبولی پزشکی، قبولی در دندان پزشکی و قبولی داروسازی و همچنین رتبه‌های برتر ریاضی فیزیک در دانشگاه‌های تراز اول کشور
 

میانگین درصد شیمی برای رتبه های زیر 1000 کنکور تجربی

به دلیل رقابت شدید در گروه های آزمایشی آزمون سراسری به خصوص در رشته تجربی،به دست آوردن میانگین درصد لازم شیمی برای رتبه های زیر1000 بسیار دشوار است. از طرفی هر ساله مدل تست های سراسری تغییر میکند و این موضوع به ابهام بزرگی برای داوطلبان تبدیل شده است. به همین دلیل برای موفقیت در این زمینه باید شرایط لازم فراهم باشد تا بتوانید از سد موانع عبور کرده و حداقل رتبه کمتر از ۱۰۰۰ را کسب کنید. چالش های بزرگی که امروز داوطلبان با آن مواجه هستند توجه نکردن به پیش شرط های موفقیت در کنکور است.

به دست آوردن میانگین درصد لازم شیمی برای رتبه های زیر 1000 رشته های برتر در گروه های آزمایشی مختلف نیازمند کسب دانش بالاست. این موضوع نیز نیازمند مهیا کردن شرایط لازم آن است که به صورت اختصار به آن اشاره خواهیم کرد. استفاده از منابع مناسب آموزشی، برنامه ریزی حرفه ای و اصولی، تلاش و پشتکار پایدار و متداوم و مشاور کنکوری از شرایط مهم موفقیت در کسب میانگین مناسب می باشد.

اگر سوالات کنکور سخت باشد برای همۀ داوطلبان سخت است و اگر راحت باشد برای تمام کسانی که درس خوانده اند راحت است،پس با سوالات احساسی برخورد نکنید و استرستان را کنترل کنید.

طی بررسی میانگین درصد لازم شیمی برای رتبه های زیر 1000، کارنامه افرادی که رتبه‌های آن‌ها زیر ۱۰۰۰ بوده به نتایجی رسیده ایم که با ارائه آن‌ها داوطلبان می‌توانند برای حضور در رشته مد نظر خود، تلاش کنند. پیش از هر چیز بدانید که داشتن یک برنامه درست، عامل مهم و اساسی افرادی با رتبه زیر ۱۰۰۰، دررسیدن به اهداف موردنظرشان است.

درواقع آن‌ها، قبل از توجه به درصد موردنیاز برای به دست آوردن رتبه ایده آل، به فکر شیوه ای برای قرار گرفتن در مسیرصحیح هستند. به همین دلیل با در اختیار داشتن یک پلان مشخص و دریافت مشاوره صحیح، عملکرد موفقی در دستیابی به اهداف خوددارند.

به‌طور حتم فشار درس و استرسی که قبل از کنکور بر روی داوطلب تحمیل می‌شود، به قدری سنگین است که ممکن است گاه موجب ترس از شکست و یا حتی پشیمانی گردد، اما با استفاده از تجربیات افراد موفق، قطعاً به این مسیر امیدوار شده و متوجه خواهند شد که کسب رتبه زیر ۱۰۰۰ کنکور تجربی، چندان دور از انتظار نخواهد بود. پس با امید به اینکه شما نیز یکی از افراد موفق در کنکور پیش رو باشید در ادامه برای آگاهی از میانگین درصد لازم شیمی برای رتبه زیر ۱۰۰۰ اطلاعاتی را ارائه خواهیم کرد.

روش 24 گام تنها روش تضمینی در کشور جهت قبولی پزشکی، قبولی در دندان پزشکی و قبولی داروسازی و همچنین رتبه‌های برتر ریاضی فیزیک در دانشگاه‌های تراز اول کشور

میانگین درصد شیمی برای رتبه های زیر 1000 کشوری

 • میانگین درصد لازم شیمی برای رتبه های زیر 1000 کشوری در کنکور تجربی، به صورت زیر است :
  76 درصد
 • میانگین درصد لازم  شیمی برای رتبه های زیر 1000 در سهمیه منطقه یک کنکور تجربی، به صورت زیر است:
  73 درصد
 • میانگین درصد لازم شیمی برای رتبه های زیر 1000 تجربی در سهمیه منطقه دو، به صورت زیر است:
  61 درصد
 • میانگین 0درصد لازم شیمی برای رتبه های زیر 1000 تجربی در سهمیه منطقه سه، به صورت زیر است:
  61 درصد

داشتن یک برنامه‌ریزی اصولی

با توجه به رقابت سخت و نفس‌گیری که برای قبولی در آزمون سراسری و تحصیل در رشته‌های پرطرفدار وجود دارد، فرصتی برای آزمون‌وخطا باقی نمی‌ماند و داوطلبی که تمام آینده خود را در کنکور و قبولی تصور می‌کند، بایستی تمام تلاش خود را صرف آمادگی کامل در تمام دروس و ایجاد یک برنامه استاندارد، اصولی و همه‌جانبه نماید.
اگرچه تهیه و تنظیم این برنامه، یک امر تخصصی و زمان‌بر است، اما به‌رغم تجربه کم و بی‌اطلاعی داوطلب، این امکان هست که براساس شناخت کلی از خود و شرایط زندگی، همچنین میزان توانایی و تسلطی که بر هریک از دروس کنکور دارد، یک برنامه کاربردی را طراحی و استفاده نماید.

چراکه بدون تردید، وجود یک برنامه مدون، مسیر رسیدن به اهداف و رشته موردعلاقه را ساده می‌کند. البته استفاده از راهنمایی و تجربه یک مشاور نیز در برنامه‌ریزی بهتر داوطلب جهت مطالعه دروس، مؤثر و راهگشا خواهد بود.

بنابراین برای کسب درصد لازم برای رتبه زیر ۱۰۰۰ تجربی به‌هیچ‌عنوان از برنامه‌ریزی غافل نشوید.  سعی کنید روش مطالعه اصولی هر درس، نحوه تست‌زنی و مواردی که موفقیت و پیشرفت شما درگرو یادگیری آن است را به‌خوبی فرابگیرید.

روش 24 گام تنها روش تضمینی در کشور جهت قبولی در پزشکی، قبولی در دندان پزشکی و قبولی داروسازی و همچنین رتبه‌های برتر ریاضی فیزیک در دانشگاه‌های تراز اول کشور

برچسب ها: