images-shape-5images-shape-6images-shape-7images-shape-21images-shape-21

جزئیات مقاله

پزشکی, دندان پزشکی, داروسازی با 24 گام برنامه ریزی فاروس با قاطعیت و اطمینان 100%

مشاوره تحصیلی آنلاین مشاوره - برنامه ریزی - منابع آموزشی - انتخاب رشته - مقالات کنکوری

مشاوره تحصیلی آنلاین
 مشاوره تحصیلی آنلاین چقدر کمک دهنده است؟

همه ی ما به دنبال بهترین مشاوره برای کنکور و مسائل مربوط به تحصیل خود هستیم.اما نمی دانیم که مشاوره آنلاین بهتر است یا حضوری.؟برای پاسخ به این سوال باید مزیت ها و مضرات مشاوره تحصیلی آنلاین و مشاوره حضوری را بدانیم.

مشاور هایی داخل ایران هستند که شاید عده ای نیاز باشد مصافت طولانی ای را بابت گرفتن مشاوره طی کنند که خود نیازمند صرف هزینه زمانی و مالی می باشد؛بنابراین شما می توانید با مشاوره تحصیلی آنلاین هم از خدمات دیگر استفاده کنید و هم در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.

شما می توانید با برنامه ریزی دقیق در هر مقطع تحصیلی موفقیت خود را تضمین کنید.برنامه حرفه ای و دقیق 24 گام تمام امکانات و هر آنچه که شما برای موفقیت در مقاطع تحصیلی و کنکور نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد.

هرسال با نزدیک شدن به زمان کنکور تعداد متقضیان برای کنکور بالا می رود، شما می توانید در هر سن و مقطعی که هستید با مشاوره تحصیلی آنلاین فاروس طاها تماس بگیرید و راهنمایی لازم را در جهت برنامه ریزی و نحوه خواندن دروس و انتخاب رشته را بگیرید.

روش 24 گام تنها روش تضمینی در کشور جهت قبولی پزشکی، قبولی در دندان پزشکی و قبولی داروسازی و همچنین رتبه‌های برتر ریاضی فیزیک در دانشگاه‌های تراز اول کشور

برای گرفتن مشاوره تحصیلی آنلاین مستلزم پرداخت هیچگونه هزینه ای نیستید.

مشاوره تحصیلی آنلاین فاروس طاها برای تمام دانش پذیران تمامی امکانات من جمله برنامه ریزی، ویدئو، جزوه و کتب درسی را در نظر گرفته است.

فاروس یعنی چراغ راهنما؛ تمام تلاش مجموعه فاروس طاها در راستای موفقیت دانش پذیران سخت کوش و هدفمند است.مشاوره تحصیلی آنلاین فاروس طاها به شما این امکان را می دهد که بدانید مطالعه هر درس به چه شیوه ای است.اگر نحوه خواندن هر دروس را بدانید در فهم آن به تایم کمتری نیاز دارید.شاید برای بسیاری سوال باشد که آیا می توان برنامه درسی را تغییر داد؟ بله اگر دانش پذیری نتواند طبق برنامه یا 24 گام فاروس پیش رود می تواند مدت آن را افزایش دهد.

یکی دیگر از خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین فاروس طاها تکنیک های تبدیل حافظه کوتاه مدت به بلند مدت است. یعنی شما آموزش می بینید با توجه به این که مطالب فرار هستند چگونه وقتی مبحثی را مطالعه می کنید مدت زمان بیشتری در ذهنتان بماند.

اگر دانش پذیران خودشان برای خود برنامه ریزی کرده باشند می توانند از مشاوره تحصیلی آنلاین کمک بگیرند برای تایید یا تصحیح برنامه شان.

شما می توانید برای آشنایی با تمامی رشته های دانشگاهی، ضریب آنها، رتبه مورد نیاز مربوط به رشته ای که می خواهید در آن قبول شوید از مشاوره تحصیلی آنلاین استفاده کنید.

هر درس را به نسبت آسان و دشوار بودن آن در چه ساعتی از شبانه روز باید مطالعه کرد؟

در دانش پذیران مختلف میزان اسان و دشوار بودن درس ها و مباحث به میزان علاقه مندی دانش پذیران به هر درس بستگی دارد.ممکن است دانش پذیری زیست برایش سخت باشد اما از طرفی ممکن است برای دانش پذیری دیگری زیست بسیار آسان باشد.و از طرفی ممکن است دانش پذیری اول صبح در س خواندن برایش مناسب باشد یا برای دانش پذیر دیگری اخر شب درس خواندن مناسب باشد.

همه ی این ها را می توانید با مشورت کردن با یک مشاوره تحصیلی آنلاین کمک بگیرید.

روش 24 گام تنها روش تضمینی در کشور جهت قبولی در پزشکی، قبولی در دندان پزشکی و قبولی داروسازی و همچنین رتبه‌های برتر ریاضی فیزیک در دانشگاه‌های تراز اول کشور

تمامی اماکانات مورد نیاز دانش پذیران برای قبولی در رشته های کنکوری را می توانید در مجموعه فاروس طاها بیابید

مشاوره تحصیلی همچنین برای افرادی که در منطقه های محروم هستند و از امکانات کافی برای گرفتن مشاوره و برنامه ریزی برخوردار نیستند و امکان مشاوره حضوری هم نیست بسیار کارساز است. همچنین می توانند بدون پرداخت هزینه ای چه مالی چه زمانی مشاوره و راهنمایی بگیرند.

  • مشاوره تحصیلی در مقطع دبیرستان: دبیرستان در تمام طول مدت تحصیل دانش پذیران مهم ترین و حساس ترین دوره است زیرا در دوره های دبستان و راهنمایی دروس و مطالب برای آماده سازی و زمینه است اما دروس در دوره دبیرستان تخصصی می شود.
  • مشاوره تحصیلی در این مقطع (دبیرستان) به دلیل حساس بودن آن باید توسط یک مشاوره حرفه ای و متخصص با توجه به شرایط دانش پذیران انجام بگیرد. عموم جامعه بر این باورند که با مطالعه زیاد و بی وقفه برای کنکور قطعا موفق خواهند شد در صورتی که اگر بدون مشاوه و برنامه ریزی باشد جز خستگی زود هنگام و بی ثمر نتیجه ای نخواهد داشت.
  • با ورود به مقطع دبیرستان شما می توانید با به همراه داشتن یک مشاور تحصیلی مجرب از همان ابتدا و پایه، اصولی و حرفه ای درس بخوانید. شما می بایست از ابتدای دبیرستان نحوه خواندن دروس نحوه برنامه ریزی اصولی طبق شرایط و زمان خود ضریب دروس را بدانید.باید بدانید که تمام کسانی که در کنکور رتبه برتر شده اند قطعا تنها با خواندن مداوم و پیوسته و بدون برنامه ریزی نبوده است.
  • در مجموعه فاروس طاها هنگام مشاوره تمامی مطالب به طور کامل در رابطه با مشاوره و برنامه ریزی گغته می شود همچنین در سایت فاروس طاها می توانید از طریق ویس های مربوطه اطلاعات لازم و بیشتری را کسب کنید.

روش 24 گام تنها روش تضمینی در کشور جهت قبولی پزشکی، قبولی در دندان پزشکی و قبولی داروسازی و همچنین رتبه‌های برتر ریاضی فیزیک در دانشگاه‌های تراز اول کشور

برچسب ها: