images-shape-5images-shape-6images-shape-7images-shape-21images-shape-21

جزئیات مقاله

پزشکی, دندان پزشکی, داروسازی با 24 گام برنامه ریزی فاروس با قاطعیت و اطمینان 100%

باید از چه پایه تحصیلی خود را برای کنکور آماده کنیم؟ مشاوره - برنامه ریزی - منابع آموزشی - مقالات کنکوری - آخرین اخبار کنکور 1402

باید از چه پایه تحصیلی خود را برای کنکور آماده کنیم؟

کنکور: کنکور مرحله حساسی برای تمام کسانی است که می خواهند وارد دانشگاه های معتبر شوند از این رو به دنبال راه های مناسب و موفقیت آمیز می گردند.

  
 

 

 

 

 


روش 24 گام تنها روش تضمینی در کشور جهت قبولی پزشکی، قبولی در دندان پزشکی و قبولی داروسازی و همچنین رتبه‌های برتر ریاضی فیزیک در دانشگاه‌های تراز اول کشور

سوال اینجاست که باید از چه پایه تحصیلی خود را برای کنکور آماده کنند؟

سال دهم بهترین پایه برای شروع است؛اگر از پایه دهم تحصیلی خود را برای کنکور آماده کنند چون از پایه است همگام با دروس پایه پیش می روند و به دروس تسلط پیدا می کنند همینطور با تست های هر درس آشنا می شوند.

شما می توانید همگام با برنامه ریزی ویژه فاروس طاها پیش روید.اگر طبق گام های تعریف شده پیش روید یا حتی آنقدر در دروس قوی شوید که از پایه تحصیلی خود هم پیش تر روید تست های بیشتری هم می زنید و همین طور با آنالیز و چالش تست، تست هایی را که موفق به زدن صحیح آن نشده اید دوباره تمرین می کنید و رفع اشکال می شود.در نتیجه تستی باقی نمی ماند که آن را یاد نگرفته از آن گذر کنید.همچنین وقتی از پایه دهم شروع به خواندن می کنید دیگر مبحث یا تستی نمی ماند که شما نخوانده باشید.

شما می توانید از پایه یازدهم هم شروع به خواندن کنید اما کار شما کمی سخت تر می شود چون مباحث سال دهم را هم می بایست همزمان همراه سال یازدهم بخوانید.البته اینکه از چه پایه تحصیلی خود را برای کنکور آماده کنیم بستگی به توانایی های دانش پذیر دارد و همچنین به هدف و دانشگاه و رتبه ای که در نظر دارد.

شما می توانید از طریق مشاوره رایگان با مجموعه حرفه ای فاروس طاها در هر پایه ای که هستید با برنامه ریزی آنلاین و دقیق و پیشرفته در هر پایه و سنی که هستید شروع کنید.برای رسیدن به اهدافتان هیچ وقت دیر نیست.

روش 24 گام تنها روش تضمینی در کشور جهت قبولی پزشکی، قبولی در دندان پزشکی و قبولی داروسازی و همچنین رتبه‌های برتر ریاضی فیزیک در دانشگاه‌های تراز اول کشور

شاید برایتان این سوال پیش آید که اگر از پایه دهم تحصیلی خود را برای کنکور آماده کنیم دچار خستگی و دلزدگی نمی شویم؟ نگرانی شما کاملا درست است اما مجموعه حرفه ای فاروس طاها برای تمام نگرانی های شما پاسخ مناسب را دارد: اگر از همان ابتدای پایه دهم شما ساعات طولانی ای را بدون اوقات فراغت به خواندن و مطالعه دروس مشغول باشید قطعا از ادامه این مسیر پشیمان شده و آن را رها می کنید اما اگر به نسبت پایه و دروس زمان های کمتر و مناسب تری برای دروس های خود اختصاص دهید قطعا نه تنها پشیمان و نا امید نمی شوید بلکه لذت می برید.

مجموعه فاروس طاها در برنامه ریزی خود به شما این امکان را می دهد که در صورت مشورت با مشاور مجموعه و تشخیص ایشان ساعت مطالعه خود را تغییر دهید.شما ابتدا می بایست از ساعت کمتری برای مطالعه شروع کنید مثلا روزی دو الی سه ساعت و کم کم به ساعت مطالعه خود اضافه کنید.

حتما می دانید که تمام کسانی که در امر مهم کنکور موفق شده اند روزی تا 16 ساعت هم مطالعه داشته اند اما نه از همان ابتدا.کنکوری های موفق هم زمانی سوال داشته اند که از چه پایه تحصیلی خود را برای کنکور آماده کنند؟ مطالعه باید از پایه دهم شروع شود اما از همان ابتدا با ساعات مطالعه زیاد نه، مطالعه باید آرام و مداوم باشد یعنی برای مثال روزی یک الی دو ساعت اما مداوم و پیوسته باشد.

همه ی شما عزیزان می دانید که شرکت در کلاس های کنکور به چه صورت است. ابتدا تدریس و سپس تست زنی، اما باید بدانید که شما یک بار تمام دروس خود را توسط معلم خود آموزش دیده اید پس چیز نا آشنا و غریبی نیست؛ ما در مجموعه فاروس طاها ویدئو هایی را در برنامه حرفه ای 24 گام قرار داده ایم که توسط بهترین اساتید با رزومه بسیار عالی ضبط شده و داخل سایت قرار داده شده است چناچه در مبحثی مشکلی داشته باشید می توانید از ویدئوها استاده کنید و رفع اشکال کنید.

اگر از پایه تحصیلی دهم شروع به خواندن کنید و با برنامه 24 گام پیش روید دیگر نیازی به شرکت در کلاس های حضوری کنکوری نیست.

همین طور کسانی که پایه یازدهم و دوازدهم هستند و سوالشان این است که از چه پایه ای باید برای کنکور آماده می شدیم یا الان که دیر شده است چه کاری باید انجام دهیم؟ پاسخ خود را می توانید در جموعه فاروس طاها بیابید.

اگر نگران این هستید که پایه یازدهم و دوازدهم هستید و برای شما دیر شده است و مباحث را فراموش کرده اید باید بگویم نگران نباشید. مجموعه فاروس طاها علاوه بر ویدئو های تمام دروس، جزوات و پی دی اف دروس را هم در اختیارتان قرار می دهد و می توانید از تمامی امکانات بهره ببرید با کمی تلاش مضاعف و انگیزه قوی تر.

یکی از مسائل مهم پیگیری روند درسی دانش پذیران است که والدین آن ها در جریان روند درسی و تحصیلی فرزندان خود باشند. در مجموعه فاروس اگر دانش پذیری نتواند از گام عبور کند و یا گزارش کار خود را داخل سایت وارد ننماید یک پیام به صورت خودکار برای والدین می رود تا از وضعیت فرزند خود آگاه باشند.

مشاوره تحصیلی کنکور سال آینده خود را از موسسه فاروس طاها بخواهید

برای مشاوره کنکور سال آینده می توانید با کارشناسان و مشاوران مجرب و متخصص موسسه کنکوری فاروس طاها در ارتباط باشید. اگر قصد قبولی 100 درصد تضمین شده ای را برای رشته های پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی را دارید با ثبت نام در موسسه فاروس طاها و استفاده از خدمات شگفت انگیز این موسسه به این نتیجه دست خواهید یافت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت نام در موسسه فاروس طاها می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا با شاره تلفن 09120981385 تماس حاصل نمایید.

روش 24 گام تنها روش تضمینی در کشور جهت قبولی در پزشکی، قبولی در دندان پزشکی و قبولی داروسازی و همچنین رتبه‌های برتر ریاضی فیزیک در دانشگاه‌های تراز اول کشور

برچسب ها: