فاروس logo

گام های موفقیت قبولی تضمینی کنکور سراسری

گام های موفقیت قبولی تضمینی کنکور سراسری

گام های موفقیت قبولی تضمینی کنکور سراسری

گام های موفقیت قبولی تضمینی کنکور سراسری

  

قبولی تضمینی کنکور سراسری، آرزویی است که بسیاری از دانش آموزان شب و روز در فکر آن هستند. همچنین، همه تلاش خود را برای رسیدن به آن می‌کنند. حتی شاید خود شما هم همین حالا در این شب و روزهای پر استرس هستید. و هر کاری که از دستتان بر می‌آید برای قبولی در کنکور سراسری انجام می‌دهید. ولی نکته مهم اینجاست که تا وقتی که شما مسیر صحیح و درست موفقیت را ندانید؛ و در مسیر اشتباه حرکت کنید؛ هرگز به هدفی مورد نظرتان نخواهید رسید. به علاوه،  فقط در آرزوی رسیدن به آن خواهید ماند. بنابراین، تا پایان این مقاله فاروس طاها را بخوانید. تا بتوانید با یاد گرفتن بهترین راه های رسیدن به موفقیت در کنکور، بهترین ها را برای خود رقم بزنید.

  

 

  

 

  

روش صحیح مطالعه برای قبولی تضمینی کنکور سراسری

 

برای قبولی در کنکور، آگاهی از روش های صحیح مطالعه موضوعی بسیار مهم و اساسی است؛ از این جهت که تعداد زیادی از دانش آموزان به علت عدم آگاهی از این موضوع، دچار مسائل و مشکلات بسیاری می شوند. به عنوان مثال یکی از مشکلات اساسی بیش تر دانش آموزان، نداشتن انگیزه برای درس خواندن است؛ که اغلب از مطالعه نادرست و غیر اصولی سرچشمه می گیرد. به این ترتیب که دانش آموز درسی را با روشی نادرست و غیراصولی مطالعه می کند و چون روش، غیراصولی است؛ یا مطالب و نکات درسی را کامل متوجه نمی شود؛ و یا نمی تواند مطالب را به خاطر بسپارد؛ و یا حتی اینکه سرعت عمل او در مطالعه بسیار کاهش می یابد.

  

موفقیت در کنکور سراسری در کم ترین زمان

 

بهترین و مطمئن ترین راه برای قبولی تضمینی در کنکور ، این است که دانش آموز از همان ابتدای متوسطه دوم یعنی سال دهم شروع به مطالعه برای کنکور کند؛ در غیر این صورت، کار برای او بسیار سخت خواهد شد. بنابراین، اگر می خواهید به طور تضمینی در کنکور موفق شوید؛ از همان ابتدا سال دهم  باید شروع به مطالعه کنکور وار و تست زنی کنید؛ چرا که در سال دوازدهم نهایتاً یک سال برای مطالعه کنکور فرصت دارید. در صورتی که بودجه بندی کنکور سراسری شامل سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد. یعنی باید درس سه سال را در یک سال مطالعه کنید و این کار بسیار طاقت فرسا و سخت است.

  

نکته مهم

 

 نکته بسیار مهم این است که در بعضی از رشته ها مانند تجربی، رقابت بسیار سنگین است. یعنی اگر از راه درست و اصولی پیشروی نشود، به احتمال زیاد _ به جز در موارد استثنایی _ دانش آموز نمی تواند نتیجه مطلوبی بگیرد. پس به نفع شماست که هر چه زودتر شروع به مطالعه برای موفقیت در کنکور کنید.

  

اصول برنامه ریزی برای قبولی در کنکور سراسری

 

یکی از عواملی که برای برنامه ریزی کنکور حائز اهمیت است، این است که بتوانید با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته روز برای خود برنامه ریزی کنید. برای این موضوع لازم است به بعضی از اصول برنامه ریزی مسلط باشید. برای مثال اگر موفقیت در کنکور سراسری را فتح قله اورست در نظر بگیریم؛ باید برای فتح این قله راهنما داشته باشید. تا برای بار اول موفق به فتح آن شوید. در غیر این صورت، ممکن است که راه و مسیر خود را گم کرده و یا آسیب ببینید. در بحث کنکور نیز به همین صورت است. با اینکه منابع اصلی کنکور سراسری کتاب است؛ اما همان طور که می دانید سطح کنکور سراسری بسیار بالاتر از از کتاب های درسی می باشد. به همین جهت، شما باید منابع آموزشی معتبر تهیه و مطالعه کنید. در این مسیر می توانید از موسسه فاروس طاها برای چراغ راهنمای خود کمک بگیرید.

 

🤝 موسسه کنکوری فاروس طاها با سابقه درخشانی که در زمینه موفقیت در کنکور سراسری داشته، در ماراتن دشوار کنکور سراسری در تمام مسیر کنار شما خواهد بود. 🤝

  

☎️ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 09120981385 تماس حاصل فرمایید. ☎️   

  

  

برنامه ریزی جهت قبولی کنکور

 

برنامه ریزی کنکور را باید با برنامه مطالعاتی خود تطبیق دهیم. برای این کارر باید به این نکته دقت کنید که اگر قرار است برنامه ریزی برای کنکور را شروع کنید، به این موارد توجه کنید:

 

  

  

نکاتی طلایی برای موفقیت در کنکور

 

  


موسسه فاروس طاها برای قبولی تضمینی کنکور سراسری چه امکاناتی ارائه می دهد؟


این موسسه به شما مشاوره های حرفه ای، برنامه ریزی های هفنگی و ماهانه دقیق و اصولی؛ و همچنین، دی وی دی های آموزشی و آزمون های آزمایشی دقیق برای آمادگی جهت کنکور سراسری ارائه می دهد.


قبولی تضمینی در کنکور سراسری چگونه امکان پذیر است؟


با برنامه ریزی اصولی و دقیق می توانید در هر پایه و سطحی که هستید، برای برترین رتبه های کنکور تلاش کنید.

برچسب ها