images-shape-5images-shape-6images-shape-7images-shape-21images-shape-21

جزئیات مقاله

پزشکی, دندان پزشکی, داروسازی با 24 گام برنامه ریزی فاروس با قاطعیت و اطمینان 100%

قبولی در کنکور پزشکی مشاوره - برنامه ریزی - آزمون - مقالات کنکوری

قبولی در کنکور پزشکی

قبولی در کنکور پزشکی امری است که می توان با برنامه ریزی و درس خواندن اصولی به آن رسید. از آنجایی که این شرکت در کنکور پزشکی متقاضیان بسیاری دارد، این امر کار را برای متقاضیان کنکور تجربی سخت می کند. به این ترتیب داوطلبین و متقاضیان رشته تجربی چندین برابر رشته ریاضی و رشته انسانی و سایر زیرگروه های آزمایشی است.

پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی با روش 24 گام VIP تنها روش تضمینی کشور، جهت خلاصه طرح کلیک کنید.

قبولی در کنکور پزشکی برای سال 1402

اگر در پی قبولی در رشته های پزشکی، مامایی، دندان پزشکی، داروسازی و سایر رشته های علوم پزشکی هستید، باید در رشته تجربی به تحصیل بپردازید و در هنگام ثبت نام اولیه کنکور سراسری در گروه آزمایشی تجربی شرکت کرده و آزمون دهد.

در صورت مجاز شدن به انتخاب رشته بعد از اعلام اولیه نتایج کنکور می توانید نسبت به انتخاب کد رشته های محل مورد نظرتان اقدام کنید. تاریخ ثبت نام کنکور پزشکی هر ساله توسط سازمان سنجش تحت عنوان تاریخ ثبت نام اولیه متقاضیان کنکور سراسری اعلام خواهد شد.

کنکور سراسری نیز هر ساله در تیر ماه برگزار می شود. کارت ورود به جلسه هر یک از ثبت نام کنندگان چند روز قبل از کنکور سراسری قابل دریافت است.

مشاوره برنامه ریزی برای قبولی در کنکور پزشکی

انتخاب مشاور برای برنامه ریزی تحصیلی به این دلیل است که ممکن است شما در زمینه قبولی در پزشکی توانایی لازم و کافی را نداشته باشید، اما مشاور باتجربه کنکور با برنامه ریزی حرفه ای در این زمینه می تواند به شما کمک کند.

البته امروزه مجهز ترین برنامه های برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی با به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا در اختیار داوطلبین است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

سوالات کنکور پزشکی به صوت تستی برگزار می شود. برخلاف خیلی از آزمون ها که به صورت تستی برگزار می شود، آزمون سراسری به صورت تستی برگزار می شود. سوالات این آزمون شامل نمره منفی نیز می شود.

بنابراین شما نمی تواند به صورت تصادفی به سوالات آن پاسخ دهید. در این صورت شامل نمره منفی خواهید شد. سوالات کنکور تجربی در سال برای سال 1402 شامل سوالات تخصصی می شود.

سوالات دفترچه تخصصی شامل دروس زمین شناسی، فیزیک، شیمی و زیست و ریاضی است و داوطلب 175 دقیقه فرصت دارد به آن ها پاسخ دهد. بنابراین حدود 4 ساعت کل آزمون به طول می انجامد که در صورت موفقیت می توانید در رشته پزشکی و در دانشگاه روزانه به تحصیل بپردازید.

پزشکی، قبولی در دندان پزشکی، داروسازی با روش 24 گام VIP تنها روش تضمینی کشور، جهت خلاصه طرح کلیک کنید.

تراز چیست؟ حداقل رتبه و تراز لازم برای قبولی در شته پزشکی چقدر است؟ 

رشته تجربی از 5 زیر گروه تشکیل شده که ضریب دورس در هر زیر گروه متفاوت است. در زیر گروه یک که رشته هایی نظیر پزشکی و دندانپزشکی و مامایی و ... قرار دارد ضریب درس زمین شناسی در این زیرگروه 0 است. بنابراین داوطلبین رشته های این زیر گروه در زمین شناسی روی این درس زمان نمی گذارند.

در زیر گروه دو رشته تجربی ضریب این رشته یک است. رشته پر تقاضای داروسازی در این زیر گروه قرار دادرو در زیر گروه سه ضریب درس زمین شناسی 4 و در زیر گروه های 4 و 5 این رشته ضریب 1 دارد.

به صورت دقیق تر آشنا شود. در دروه بعدی که کارآموزی بالینی است، به دو قسمت عملی و تئوری تقسیم بندی می شود. دراین قسمت دانش آموز به کارآموزی می پردازد.

در دوره کارورزی بالینی دانشجو با استقلال عمل بیشتری به مداخله در درمان می پردازد. این دوره تحت عنوان انترن شناخته می شود و حدود 18 ماه به طول می انجامد. پس از آن تمام دانشجویان باید طرح اجباری دو ساله خدمت خود را در ممنطق محروم سپری کنند.

پس از اتمام این طرح دانشجویانی که علاقه مند بهدامه تحصیل هستند می توانند برای دریافت تخصص اقدام کنند. هر ترم از رشته پزشکی عمومی نصف ال به طول ی انجامد و در هر ترم حدود 20 واحد را پاس می کنید. در پیان هر دوره باید بتوانید حداقل نمره 12 راکسب کنید تا به مرحله بعد راه پیدا کنید.

درآخر، مؤسسه فاروس طاها به عنوان یکی از مراکز معتبر در قبولی کنکور رشته های پزشکی و همچنین سایر رشته های تحصیلی در کشور است که دانش پذیران بسیاری از این مؤسسه در بهترین دانشگاه های کشور و در بهترین رشته ها مشغول به تحصیل هستند، برای مشاهده طرح 24 گام فاروس طاها می توانید به سایت فاروس طاها مراجعه کنید، برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی با روش 24 گام VIP تنها روش تضمینی کشور، جهت خلاصه طرح کلیک کنید.