images-shape-5images-shape-6images-shape-7images-shape-21images-shape-21

جزئیات مقاله

پزشکی, دندان پزشکی, داروسازی با 24 گام برنامه ریزی فاروس با قاطعیت و اطمینان 100%

کسانی که در مدت کم پزشکی قبول شدند | جمع بندی پزشکی در یک ماه مقالات کنکوری

 

رتبه های برتری که از نیمه دوم سال شروع به درس خواندن کرده اند

 

شاید با خود بگویید کسانی که دیرتر شروع می کنند هرگز نمی توانند به کسانی که در نیمه اول سال و یا حتی زود تر شروع کرده اند برسند. دانش آموزی موفق می شود که بتواند علاوه بر حفظ ساعات مطالعات در طول روز استمرار و دوام داشته باشد. به این ترتیب می توان نتیجه گرفت دانش آموزی که در نیمه دوم سال شروع کرده هنوز هم پر انرژی است و می تواند خود را برای قبولی در کنکور سراسری آماده کند. گاهی اوقات برای خیلی از دانش آموزان پشت کنکوری پیش میاید که در امتحانات نیمه اول خسته می شودند و یک مدت برنامه ریزی نشده طولانی استراحت می کنند. پس از آن نیز هرگز انرژی به مقدار اولیه باز نمی گردد. در این صورت باید بگوییم دانش اموزانی که در نیمه دوم سال و یا حتی بعد از عید شروع به خواندن می کنند، موفق تر هستند و می توانند به کسب رتبه برتر دست یابند.

 

حتما بخوانید >> بهترین روش خلاصه نویسی مطالب کنکوری

 

از چه زمانی برای کنکور سراسری شروع به خواندن کنیم؟

 

از همین حالا! اگر بیشتر از یکسال فرصت دارید می توانید به صورت برنامه ریزی شده پیش بروید. اگر حتی دو ماه تا کنکور زمان دارید باز هم باید شروع کنید و دروس را جمع بندی کنید. مطالعات نشان داده دانش آموزانی بوده اند که نیمه دوم اقدام کرده و به موفقیت رسیده اند. حتی از بعد عید و برای جمع بندی نیز برخی از متقاضیان کنکور خود را آماده کرده اند. اگر دانش اموز سال دهم و یازدهم هستید، می توانید برنامه ریزی مناسبی برای زمان کنکور خود داشته باشید. اما اگر دانش آموز سال دوازدهم هستید فرصت زیادی ندارید.

 

برنامه ریزی قبولی کنکور تجربی بعد از عید

نام درسشنبهیکشنبهدو شنبهسه شنبهچهارشنبهپنج شنبه
فیزیک      
ریلضی      
شیمی      
زیست      
ادبیات       
عربی      
دینی      
زبان انگلیسی      

 

برای پر کردن جدول بالا باید ابتدا دروس خود را متناسب با بودجه بندی فصل بندی کنید. اگر از بعد عید شروع به کار می کنید باید بدانید در هر روز باید حداقل سه درس تخصصی و دو درس عمومی کار کنید. باید ساعات مطالعاتی خود را به 10 ساعت افزایش دهید. حداقل یک روز ر هفته که در برنامه ریزی بالا جمعه ها در نظر گرفته شده، برای دروس عقب مانده خود برنامه ریزی کنید.

 

نکته طلایی برای قبولی در کنکور تجربی چیست؟

 

شرکت در آزمون های آزمایشی شبیه سازی شده یکی از روش های تثبیت اطلاعات در ذهن است. از این آزمون ها علی الخصوص اگر زمان زیادی تا برگزاری کنکور سراسری ندارید، حداقل دو بار در ماه استفاده کرده و آن را تحلیل کنید. سعی کنید از تعداد تست های بالا به جای خواندن درسنامه در مرور دروس استفاده کنید. چرا که این تست ها آمادگی شما را برای کنکور سراسری مورد سنجش قرار می دهد.

 

گام های طلایی موفقیت در کنکور سراسری

 

موفقیت در کنکور سراسری نیازمند برنامه ریزی پیچیده و منحصر به فرد است. در هر برهه از زمان اگر به سر می برید، باید بتوانید خود را برای کنکور سراسری آماده کنید. در هر کجای ایران هستید می توانید در کمتر از یکسال و تنها در 240 روز به کسب رتبه پزشکی برسید. برنامه ریزی منحصر به فرد فاروس مبتنی بر گام های VIP می تواند شما را در هر شرایطی که هستید به موفقیت برساند.

 

جمع بندی بعد از عید برای کنکور سراسری

 

جمع بندی بعد از عید یکی از مواردی است که به دانش آموزان کمک می کند. فروردین ماه می تواند دانش آموزان را نسبت به رقبا بسیار جلو بیندازد. معمولا در تعطیلات عبپید با دو دشته دانش آموز روبرو هستیم. دانش آموزانی که زیاد درس خوانده اند و انرژی کافی برای مطالعه در دوران عید ندارند. دانش آموزانی که انرژی خود را در طول مدت مطالعه ذخیره کرده و توانایی لازم برای مطلاعه دروس را دارا می باشند. سعی کنید اگر د این دوران انرژی کافی مپندارید با چند روز استراحت ریکاوری کنید و استارت مجدد بزنید.

 

ماه آخر کنکور

 

ماه آخر مهم ترین ماه مطالعه است. در این ماه نباید چه از نظر مطالعاتی و چه از نظر روانی استرس به دانش آموز منتقل شود. این ماه ماه مرور جمع بندی ها و آزمون نام دارد. برنامه خود را به گونه ای تنظیم کنید که در هفته آخر تا روز کنکور ساعات مطالعاتی پایین اما باکیفیت داشته باشید. ریلکس کنید و در برنامه استراحت خود از انجام کار های استرس زا به شدت پرهیز کنید. روحیه خود را تا روز آزمون حفظ کنید تا نتایج تلاش شما برای کسب رتبه برتر کنکور بی نتیجه نماند

 

موسسه فاروس طاها

 

موسسه فاروس زا می شناسید؟ پس از سال ها تحقیقات علمی و عملی این موسسه در زمینه قبولی در کنکور سراسری گام های برنامه ریزی فاروس تکمیل شده این موسسه مفتخر است که در این سال ها در کنار رتبه های برتر بسیاری بوده است. با برنامه ریزی مطالعاتی قدرتمند فاروس می توانید در مدت کم و در کمتر از 250 روز در دانشگاه های برتر تهران پزشکی بخوانید.