images-shape-5images-shape-6images-shape-7images-shape-21images-shape-21

جزئیات مقاله

پزشکی, دندان پزشکی, داروسازی با 24 گام برنامه ریزی فاروس با قاطعیت و اطمینان 100%

کشیدن صابون روی پاسخنامه کنکور | تقلب با صابون در کنکور سراسری آزمون

کشیدن صابون روی پاسخنامه کنکور | تقلب با صابون در کنکور سراسری

 

تقلب با صابون در کنکور سراسری

 

کشیدن صابون روی پاسخنامه کنکور چگونه است؟ روش تقلب با صابون در کنکور سراسری یکی از روش هایی است که دانش آموزانی که به خوبی درس نخوانده اند در روز های پایانی و نزدیک به کنکور سراسری از آن استفاده می کنند. روش های تقلب در کنکور سراسری که بین دانش آموزان ردو بدل می شود عواقب سنگینی به دنبال دارند. یکی از سنگین ترین عواقب آن محروم شدن در کنکور سراسری است.

 

 

روش تقلب با صابون در کنکور سراسری

 

منظور از تقلب با صابون که در میان داوطلبین کنکور سراسری رواج زیادی پیدا کرده چیست؟ داستان اینجاست که در قدیم دستگاه های تصحیح برگه دانش آموزان ذغالی بودند. بنابراین شایعه شده بود در صورت صابون کشیدن روی پاسخنامه در دستگاه تصحیح برگه دانش آموزان باگ ایجاد شده و همه سوالات را درست رد می کند. در زمان های قدیم تر شاید دستگاه های تصحیح تست در مورادی باگ داشتند اما با پیشرفتی که هم اکنون در تصحیح برگه کنکور وجود دارد، بهتر است راه دور زدن دستگاه ها را فراموش کنید.

 

روش های تقلب در کنکور سراسری

 

با مراقبت هایی که در سال های اخیر از دانش آموزان در پروسه کنکور سراسری می شود، تقلب در کنکور تقریبا غیر ممکن شده است. یکی از روش های تقلب در کنکور این است که دانش آموز تلفن همراه خود را دبه حوزه امتحانی وارد کرده و با استفاده از آن شروع به تقلب و ارسال سوالات برای فرد دیگر برای دریافت پاسخ می کنند. وارد کردن گوشی در حوزه کنکور ممنوع ایت مراقبین هنگام ورود دانش آموزان را می گردند. حتی برای سرویس بهداشتی مراقب داهنش آموز را در مسیر همراهی می کند تا تقلبی صورت نگیرد.

 

جهت جلوگیری از تقلبات گسترده در کنکور سراسری خارج کردن برگه از حوزه امتحانی تقریبا غیر ممکمن است. سوالات برای دانش آموزان یک گروه آزمایشی یکسان اما جای گزینه ها متفاوت است. همه این موارد به علاوه بر مراقب شدیدی که از حوزه امتحانی می شود باعث شده تقلب در کنکور سراسری تقریبا امری غیر ممکن به حساب بیاید.

 

 

 

روش هایی که برای تقلب در کنکور سراسری مورد استفاده دانش آموزان بود موارد زیر را شامل می شد

 

 • بردن یادداشت سر جلسه کنکور
 • کشیدن صابون روی پاسخنامه
 • استفاده از ساعت هوشمند و تلفن همراه سر جلسه برای ارسال سوالات
 • رد و بدل کردن پاسخ بین داوطلبان کنکور
 • خروج سوالاعت از حوزه امتحانی جهت ارسال پاسخ به متقاضی
 • امتحان دادن به جای فرد متقاضی با مشخصات جعلی

 

بهتر است روراست باشیم که حتی فکر کردن به این شیوه ها برای تقلب تنها وقت شما را می گیرد. بنابراین اگر به روز های پایانی کنکور سراسری نزدیک می شوید، بهتر است تمام حواس خود را معطوف به جمع بندی کنکور کنید و در سر جلسه همه حواس خود را به پاسخگویی به سوالات اختصاص دهید.

 

تقلب در کنکور با هندزفری نامرئی

 

چندی از برگزاری کنکور سراسری 1400 نگذشته بود که برخی مسئله تقلب در کنکور با هندزفری نامرئی را به میان کشیده اند. باتوجه به اینکه از سوالات کنکور سراسری 1400 به خوبی محافظت می شود، امکان ارسال سوالات به خارج ئاز حوزه وجود ندارد. حتی چندی یش یک از داوطلبین موفق به ارسال سوالات در یک گروه تلگرامی شده بود که با شناسایی فرد متخلف و کسانی که در گروه عضو بودند از این تقلب جلوگیری شد. مراقبین حوزه های امتحانی نیز به شدت با ورود وسایل هوشمن به داخل حوزه جلوگیری کردند

 

لو رفتن سوالات کنکور سراسری

 

رئیس سازمان سنجش بعد از برگزاری کنکور سراسری سال آتی اعلام کرد سوالات کنکور سراسری لو نرفت. بنابراین می توان خیال دانش آموزان و والدین آن ها را از این بابت راحت کرد که هیچ سوالی تا زمان برگزاری آزمون به دست متقاضبان نرسیده و داوطلبین می توانند با آرامش خیال امتحان دهند. همچنین پلیس فتا با 20 تن از موسساتی که ادعای فروش سوالات آزمون سراسری را داشتند، مقابله کرد.

 

عواقب تقلب در کنکور سراسری

 

در صورتی که هر یک از مراقبین متوجه تقلب دانش آمز و متقاضی کنکور سراسری در جلسه کنکور شود با فرد خاطی به شدت برخود خواهد شد. در برخی از موارد ممکن است علاوه بر اینکه از کنکور سراسری همان سال محروم می شوید، برای همیشه و یا مدت خیلی طولانی تری از شرکت در کنکور سراسری محروم شوید. حوزه های امتحانی در سال های اخیر به شدت کنترل شده و از سوالات کنکور تا روز برگزاری محافظت می شود. حتی طراح سوال کنکور برای مدتی تا برگزاری کنکور سراسری در قرنطینه می ماند و همه این ها به این خاطر است که از تقلب در لسه آزمون جلوگیری شود.

 

ضوابط برگزاری کنکور سراسری برای جلوگیری از تقلب چیست؟

 

 • استفاده از هرگونه تلفن همراه و موبایل و ساعت هوشمند حتی در حالت خاموش ممنوع است.
 • صحبت با هرگونه افراد حاضر در جلسه در مدت برگزاری آزمون سراسری تقلب تلقی می شود.
 • پخنامه برای هر شخص منحصر به فرد است و با توجه به دغترچه سوالغات آن شخص طراحی می شود.
 • نحوه چینش گزینش سوالاتع برای هر فرد منحصر به فرد است
 • فاصله صندلی ها در حوزه امتحانی مشخص شده و داقل دو متر است
 • مشخصات فردی داوطلب با اسم وی در هنگام ورود به جلسه بررسی می شود.
 • داوطلبین در هنگام ورود به جلسه بازرسی بدنی می شوند.

 

اگر به دنبال راهی برای قبولی تضمینی در کنکور سراسری هستید بهتر است از همین حالا با تماس با موسسه فاروس طاها به جای استفاده از روش های تقلب در کنکور قبولی خود را در کنکور سراسری در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی تضمین کنید.

 

آیا تقلب در کنکور سراسری امکان پذیر است؟

با استفاده از مراقبعت هایی که در آزمون می شود این امر تقریبا غیرممکن شده. در مقاله به طور مفصل تر به قبولی دانش آموزان در کنکور سراسری پرداختیم

تقلب با صابون در کنکور سراسری به چه صورتی است؟

در قدیم به دلیل آن که دستگاه های تصحیح تست ذغالی بود امید می رفت با کشیدن صابون روی پاسخنامه دستگاه همه سوالات را درست رد کند

 

پانوشت: تقلب در کنکور سراسری با صابون, کشیدن صاوبن روی پاسخنامه کنکور, تقلب در کنکور سراسری با هندزفری, راه های تقلب در کنکور سراسری, تقلب در کنکور سزاسری چه حکمی دارد؟

برچسب ها: