images-shape-5images-shape-6images-shape-7images-shape-21images-shape-21

جزئیات مقاله

پزشکی, دندان پزشکی, داروسازی با 24 گام برنامه ریزی فاروس با قاطعیت و اطمینان 100%

فیلم های آموزشی کنکور 1401 منابع آموزشی - مقالات کنکوری

فیلم های آموزشی کنکور 1401

 

فیلم های آموزشی کنکور یکی از منابعی است که می تواند شما را برای کنکور سراسری آماده کند. استفاده از این فیلم ها علاوه بر مرور مطالب درسی و تست زنی باعث آموزش نکات مهم کنکوری می شود. اما سوال اینجاست کداویژگی بهترین فیلم های آموزشی کنکور چیست؟م ویدیو کنکوری را انتخاب کنیم؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به ذکر نکاتی در باب انتخاب بهترین فیلم های آموزشی کنکور بپردازیم.

دی وی دی های آموزشی کنکور

ویژگی بهترین فیلم های آموزشی کنکور چیست؟

 • به ذکر همه نکات کنکوری می پردازد
 • به حل نمونه سوالات کنکوری می پردازد
 • به دانش آموز منابع مناسب معرفی می کند
 • ویدیو ها زمانبندی مناسبی دارد
 • در هر جلسه استاد یکی از مباحث درسی را به طور کامل به صورتی مطرح می کند که پس از آن بتوانید تست بزنید و تمرین کنید
 • سطح ویدیو از استاندارد های مناسب برخوردار است
 • توسط یکی از نام آشنا ترین اساتید ایران تهیه و تولید شده است
 • در هر ویدیو متناسب با نوع درس از روش تدریس منحصر به فرد استفاده شده است

برخی از متقاضیان خرید دی وی دی های آموزشی کنکور را ریسک تلقی می کنند. اما در این باره باید گفت از مزایایی که ویدیوی آموزشی مناسب نسبت به کلاس های آموزشی کنکور دارد، این است که متقاضی می تواند در برنامه ریزی کنکوری خود منعطف عمل کند و یک مبحث را چندین بار تا زمان تسلط کامل مشاهده کند. بنابراین تمامی موسسات معتبر آموزشی کنکور در ایران به تهیه و تولید ویدیو های آموزشی کنکور پرداخته اند.

دوره های آموزشی کنکور 1401

هزینه ویدیو های آموزشی کنکور در ایران

کلاس های آموزشی کنکور از هزینه های بالایی برخوردار است. به همین دلیل اغلب ویدیو های آموزشی کنکور به نسبت ارزش آن از هزینه های بالایی برخودار است. به همین دلیل است که اغلب دانش آموزان نمی توانند فیلم های آموزشی کنکور را با کیفیت بالا تهیه کنند. تدبیری که بیشتر موسسات برای حل این مشکل اندیشیده اند، این است که هزینه پکیج های آموزشی کنکور را قسط بندی کرده اند. اما با هم هزینه های گزافی برای فروش هر پکیج آموزشی صرف می شود.

راه حل چیست؟

موسسه کنکوری فاروس بهترین فیلم های آموزشی کنکور کشور را به شکل اشتراک ماهانه به فروش می رساند. بنابراین دانش آموزان می توانند با پرداخت اشتراک ماهانه تنها 200 هزار تومان به تمام فیلم های آموزشی کنکور دست یابند. اگر به مدت یک سال از این امکان در وب اپلیکیشن فاروس طاها استفاده کنید در مدت 12 ماه تحصیلی تنها 12* 200 هزار تومان یعنی 2 میلیون و 400 هزار تومان در پایان سال خرج کرده اید و با این هزینه توانستید یکی از باکیفیت ترین ویدیو های تحصیلی که را سابقا به ارزش 40 میلیون تومان به فروش می رسید، تهیه کنید. برای اطمینان شما و کسب اطلاعات بیشتر به چنل تلگرامی فاروس مراجعه کنید.

جهت عضویت در چنل تلگرامی فاروس کلیک کنید

فیلم های آموزشی کنکور

اساتید برتر آموزش کنکور

در ادامه به روش تدریس اساتید نام آشنای ایران که به تهیه و تولید فیلم های آموزشی کنکوری دروس عمومی و فیلم های آموزشی کنکوری دروس تخصصی در رشته تجربی در فاروس پرداخته اند، می پردازیم.

فیلم آموزشی درس عربی کنکور
استاد بابک خطیبی

استاد بابک خطیبی درس عربی کنکور را از پایه شروع کرده اند. بنابراین اگر از عربی کنکور چیزی نمی دانید، 0 تا 100 عربی را با استاد ببندید و اولویت بندی این درس را بیاموزید.

ویژگی های ویدیو های آموزشی درس عربی که باعث شده براهزینه ویدیو های آموزشی کنکور در ایرانی نظام جدید و نظام قدیم مناسب باشد:

 • توسط یکی از بهترین اساتید عربی ایران تهیه شده
 • عربی کنکور را از پایه شروع کرده و 0 تا 100 عربی کنکور را می بنند
 • اصولی درس دادن درس عربی
 • آموزش کامل اصول تست زنی
فیلم آموزشی درس زبان و ادبیات فارسی کنبه ذکر همه نکات کنکوری می پردازد
 • به حل نمونه سوالات کنکوری می پردازد
 • به دانش آموز منابع مناسب معرفی می کند
 • ویدیو ها زمانبندی مناسبی دارد
 • در هر جلسه استاد یکی از مباحث درسی را به طور کامل به صورتی مطرح می کند که پس از آن بتوانید تست بزنید و تمرین کنید
 • سطح ویدیو از استاندارد های مناسب برخوردار است
 • توسط یکی از نام آشنا ترین اساتید ایران تهیه و تولید شده است
 • در هر ویدیو متناسب با نوع درس از روش تدریس منحصر به فرد استفاده شده استکور

استاد مصطفی سلامی

استاد مصطفی سلامی که بیش از 35 سال در این زمینه سابقه تدریس دارند. ایشان سال ها سرگروه ادبیات استان تهران بودند و قلمرو های زبانی را به طور کامل بیان کرده و در بخش کنکور به ذکر قلمرو فکری، ادبی و زبانی می پردازند و تمام نکاتی را که باید در درس زبان و ادبیات فارسی بدانید، برای دانش آموزان به طور کامل بیان می کنند.

فیلم آموزشی درس دینی کنکور

استاد جعفر رنجبرزاده

استاد جعفر رنجبرزاده دبیر درس دینی کنکور را در سطح بسیاربالا برای کنکور از دینی دهم بررسی می کند و به ذکر تمام نکات کنکوری درس دینی می پردازند. ایشان به این نکته اشاره می کند اگر بتوانید نکات ریز و دقیق را از درس دینی کنکور دریابید به راحتی می توانید دینی را 100 بزنید. همچنین در خصوص پیدا کردن روابط در دینی کنکور و آیات به ذکر نکاتی می پردازند که هر دانش آموز کنکوری باید بداند. بنابراین می توانید مهات های تست زنی را برای کسب ماکزیمم درصد دینی در کنکور از ایشان بیاموزید.

فیلم آموزشی درس زبان کنکور

استاد محسن کردافشاری

استاد کردافشاری مولف و مدرس درس زبان انگلیسی با بیش از چندین دهه سابقه در مدارس برتر تهران هستند ایشان شما را از تمام منابع بی نیاز کرده و به ذکر نکات تحصیلی و کنکوری جهت بالار بردن سطح زبان انگلیسی می پرازند. بنابراین شما می توانید تمام مفاهیم زیر را به طور کامل درک کنید:

 1. گرامر
 2. واژگانویژگی بهترین فیلم های آموزشی کنکور چیست؟
 3. درک مطلب
 4. مطالب ریز تلفظ ها و مطالب تکمیلی

فیلم آموزشی درس زیست شناسی کنکور

استاد محمدرضا فردوسی زاده

استاد محمدرضا فردوسی زاده معلم مدارس نمونه دولتی و مدارس برتر تهران با سال ها سابقه تدریت در زمینه کنکور با دسته بندی مطالب و ارائه جزوات دانش آموزان را با مفهموم زیست شناسی آشنا می کنند. در سه گفتار زیر مطالب و نکات کنکوری را برای دانش آموزان به طور کامل باز می کنند.

 1. مفهوم زیست شناسی
 2. زیست شناسی نوین
 3. زیست شناسی در خدمت انسان

علاوه بر آن ایشان به حل سوالات چهارگزینه ای و نمونه سوالات بسیاری می پردازند تا دانش آموز به طور کامل به مفاهیم زیست شناسی مسلط شود.

فیلم آموزشی درس ریاضی کنکور

استاد امین بنیادگذار

استاد امین بنیادگذار مدرس درس ریاضی کنکور دانش آموزان علاوه بر ذکر نکات کامل کنکوری و تدریس و مرور درس ریاضی به آموزش محاسبات ذهنی سریع در کنکور می پردازد. بنابراین دانش آموزان و متقاضیان می توانند در مدت زمان کم در صورت تسلط به مباحث ریاضی کنکور را بالای 90 درصد بزنند. شیوه تدریس ایشان بر پایه حل تست ها و نمونه سوالات بوده و به این ترتیب شما کاملا برای کنکور سراسری آماده می شوید

فیلم آموزشی کنکور درس شیمی

استاد اسماعیل خسروآبادی

استاد اسماعیل خسرو آبادی سال ها دبیر درس شیمی بوده اند و به صورت همزمان در زمینه کنکور شیمی دارای سوابقی درخشان هستند. ایشان به ذکر مسئله های درس شیمی و همچنین ذکر نکات مفهومی این درس به همراه حل نمونه سوال و نمونه تست ها می پردازند. بنابراین ذکر جزئیات درس شیمی باعث شده تا دانش آموز از هر منبع دیگری بی نیاز شوید

فیلم آموزشی کنکور درس فیزیک

استاد علیرضا ایدلخانی

استاد علیرضا ایدلخانی، دارای مدرک کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه تهران مولف کتاب های میکروطبقه بندی گاج، IQ گاج و فار آزمون هستند و به مدت 10 سال طراح آزمون های گاج بوده اند. مباحث سخت درس فیزیک را طوری طبقه بندی کرده اند که به آسانی در هر سطحی که هستید به درس فیزیک کنکور مسلط شوید.

خرید فیلم های آموزشی کنکور

جهت خرید فیلم های آموزشی کنکور با بهترین کیفت کافی است به صورت رایگان در وب اپلیکیشن فاروس ثبت نام کرده و تمامی ویدیو ها را به صورت اشتراک ماهانه دریافت کنید. علاوه بر آن ها امکاناتی نظیر آزمون های مرحله به مرحله، جزوات طبقه بندی شده، آموزش زبان انگلیسی، بانک تست و هر آنچه را برای آمادگی در کنکور سراسری به آمن نیاز دارید به صورت اشتراک ماهانه دریافت کنید.

جهت ثبت نام رایگان در وب اپلیکیشن فاروس کلیک کنید👇

پانوشت: فیلم های آموزشی کنکور, ویدیو های آموزشی ارزان, فیلم های آموزشی کنکور رایگان, ویدیو های آموزشی کنکور تضمینی, ویدیو های آموزشی کنکور 1401