shapeshapeshapeshapeshape

برنامه ریزی فاروس طاها

  • انباشتگی دروس از سالهای پایه به دلیل عدم برنامه ریزی درست جهت مرور طی سالهای آتی
  • ناتوانی برنامه در مدیریت اختصاص دادن زمانهای خاص جهت تست زنی، جالش تست، آنالیز تست و مرور مطالعه
  • ضعف برنامه در تعریف فواصل زمانی استاندارد و صحیح شرکت در آزمون
  • ضعف برنامه ریزی در اختصاص دادن وقت به امور شخصی و تفریحی دانش آموز جهت بالا بردن حس نشاط و انگیزه
  • راهکارهای افزایش تراز آزمون و رفع نقاط ضعف آزمون تا آزمون بعدی
  • تکنیک و اصول تجزیه و تحلیل خروجی ناشی از تست زنی و مطالعه دروس طبق برنامه و شناسایی نقاط ضعف و قدرت
  • ضعف برنامه ریزی در آماده کردن دانش آموز جهت آزمونهای آزمایشی در طی سال و ...

توضیحات اولیه مشاور ارشد موسسه درمورد برنامه ریزی های آنلاین فاروس

باورتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند

سپاس و درود خدمت تمامی مدیران مدارس ، اولیای گرامی و دانش پذیران عزیز
لطفا قبل از توضیحات تکمیلی برای معدل بالا و هم جهت کنکور تلاش کنید

توضـیحات برنامــــه : قالب برنامه استاندارد :
رعایت اصـولی و منطقـی زمـان هر درس که دانـش پـذیر می بایسـت در طی یک هفـته جهت خواندن ، مرور ، تسـت و تحلیل تسـت می باشـد.

لازم به ذکر است:
کمتر از ۱% از دانش پذیران کاملا اصول ( خواندن ، مرور ،تست ، تحلیل تست ) را رعایت می نمایند و قطعاً رتبه برتر خواهند شد و تاکید می نمایم که دانش پذیران هر مقدار از سال های پایه (سال دهم ) شروع به رعایت این اصول نمایند زمان کمتر و سختی کمتری متحمل خواهند شد.

جادوی فاروس طاها :فاروس طاها با رونمایی از قالب برنامه استاندارد این امکان را برای دانش پذیران به وجود آورده که با رعایت این اصول ذکر با اطمینان به معدل بالا در پایه های تحصیلی و رتبه برتر در کنکور برسند .

توضیحات تکمیلی قالب برنامه استاندارد:
همان طور که از نامش مشخص است ، قالبی است که دانش پذیران متوجه خواهند شد در طول یک هفته برای هر درس می بایست چقدر زمان صرف خواندن آن درس ، چقدر زمان جهت مرور آن ، چقدر زمان جهت تست زنی درس و از همه مهمتر چقدر زمان صرف تحلیل تست آن درس گذاشته شود. دانش پذیران بر اساس قالب برنامه استاندارد می توانند برای یک هفته الی یک ماه برنامه درسی خود را بسازند. همچنین چه درسی را در چه زمانی می توانند بخوانند بر اساس شرایط دانش پذیر به صورت اختیاری قابل تنظیم می باشد ، به این دلیل که هر دانش پذیر برنامه و زمان یادگیری متفاوتی برای هر درسی دارد. عواملی مثل ساعت بیدار شدن ، ورزش و صبحانه خوردن ، نهار ، تفریح ، استحمام و ... بر فرض مثال دانش پذیری ادبیات را شنبه ساعت ۸ و دانش پذیر دیگر سه شنبه ساعت ۱۵ می خواند و .... دیگر دچار هیچ مشکلی نخواهد شد زیرا با قالب برنامه ریزی همه دانش پذیران قادر خواهند بود برای خود برنامه بسازند. نکته کلیدی : هدف در آخر اینست همه دانش پذیران در آخر هفته ساعت مطالعه و اصول را رعایت نمایند.

برنامه ویژه معدل بالا +رتبه ساز:
دانش پذیران عزیز برنامه ویژه ای که برای شما بر اساس سال و رشته تحصیلی نوشته شده است در اصل یک برنامه الگو که توسط اساتید مشاور و برنامه ریز بر اساس قالب برنامه استاندارد نوشته شده است . و دانش پذیران می توانند دروس و زمان های آن طبق شرایط یادگیری تغییر دهند چون هر دانش پذیر در سراسر ایران برنامه درسی هفتگی متفاوتی دارند. البته در تابستان و زمان های تعطیل بهتر است از همین برنامه ویژه رتبه ساز که توسط اساتید برنامع ریز نوشته شده است. استفاده نمایند البته زمان های آن توسط خود دانش پذیران تنظیم می شود.

لازم به ذکر است :
اساتید مشاور و برنامه ریز سابقه فراوان و قدرت برنامه ریزی این برنامه را برای بچه ها طراحی نموده ، همچنین در طول یک هفته یک دانش پذیر چقدر باید خوانده ، مرور ، تست ، تحلیل تست زمان بگذارد پس لطفاً کاملاً با برنامه همگام شوید تا بهترین نتیجه را کسب نمایید ما به شما این اطمینان را خواهیم داد با رعایت این اصول قطعا شاگرد ممتاز و معدل بالا و همچنن همان سال اول به رشته و دانشگاه مورد نظر خود قطعاً خواهید رسید.  

نمونه برنامه ریزی:

nemone