shape5shap6shape7shape21shape21

جزئیات خبر

پزشکی, دندان پزشکی, داروسازی با 24 گام برنامه ریزی فاروس با قاطعیت و اطمینان 100%

آیا در کنکور تیر ماه 1402 دروس عمومی حذف می‌شوند یا خیر؟ | فاروس طاها آخرین اخبار کنکور 1402

آیا در کنکور تیر ماه 1402 دروس عمومی حذف می‌شوند یا خیر؟

با آخرین اخبار حذف دروس عمومی در کنکور 1402 یکی از موارد بسیار مهمی است که برای تمام کنکوری‌ها و دانش پذیران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، همراه شما خواهیم بود.
طبق مصوبه کنکور شورای انقلاب فرهنگی و تا این لحظه دروس عمومی از کنکور حذف خواهد شد و تنها سؤالات دروس تخصصی سه سال آخر متوسطه یازدهم و دوازدهم خواهد بود.

خبر حذف دروس عمومی برای کنکور 1403 و سال‌های بعد هم اجرایی خواهد بود.

آخرین اخبار به دست آمده از سازمان سنجش برای حذف دروس عمومی کنکور 1402

به نقل قول از خبرگزاری مهر و مصاحبه با رئیس سازمان سنجش، داوطلبان در حال حاضر و در کنکور سال 1402 با شرایط خاصی روبرو شده‌اند، این که با حذف دروس عمومی و تأثیر نمرات آن در کنکور چگونه خواهد بود؟

در واقع نمرات کسب شده از دروس عمومی به آزمون‌های سوابق تحصیلی انتقال یافته و 60 درصد در کنکور تأثیرگذار خواهد بود. در این صورت دانش آموزان سال دهم، یازدهم و دوازدهم در سه سال 1403، 1404 و 1405 باید با تلاش سه ساله بتوانند در دروس عمومی نمرات بالایی را کسب کنند تا در سوابق تأثیرگذاری در کنکور مؤثر واقع شود.

در واقع اکثر داوطلبان و دانش آموزان از این تصمیم گیری استقبال خوبی را داشته‌اند و این نشان می‌دهد دانش آموز می‌تواند در سه سال نمرات دروس عمومی خود را بهبود ببخشد.

کارشناسان و مشاوران ما در مؤسسه فاروس طاها در کنار شما کنکوری‌ها هستند تا شما را از آخرین اخبار حذف دروس عمومی در کنکور سال 1402 مطلع کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشنان ما در مؤسسه فاروس طاها در ارتباط باشید و یا با شماره 09120981385 تماس حاصل نمایید.

پزشکی، دندان پزشکی، قبولی داروسازی با روش 24 گام VIP تنها روش تضمینی کشور، جهت خلاصه طرح کلیک کنید.

برچسب ها: