shape5shap6shape7shape21shape21

جزئیات خبر

پزشکی, دندان پزشکی, داروسازی با 24 گام برنامه ریزی فاروس با قاطعیت و اطمینان 100%

2 بار در کنکور 1402 شرکت کنید! آخرین اخبار کنکور 1402

2 بار در کنکور 1402 شرکت کنید!

سؤال خیلی از داوطلبان کنکور 1402 این است که آیا می‌توانم 2 بار در کنکور 1402 شرکت کنم؟ آیا ثبت نام در کنکور 1402 در دو نوبت دی ماه و تیر ماه اختیاری است و یا اجباری؟

بنا به گفته سازمان سنجش و خبرهای حاکی از این سازمان آموزشی از کنکور 1402 به بعد دو بار در سال کنکور برگزار خواهد شد. این دو آزمون در دی ماه و دیگری در تیر ماه برگزار خواهد شد حال اینجا سؤال پیش می‌آید که آیا داوطلبان می‌توانند در هر دو آزمون ثبت نام کنند یا خیر.

از زمان منتشر شدن این خبر اگر داوطلبی بخواهد هم برای دی ماه و هم برای تیر ماه ثبت نام کند مانعی وجود نخواهد داشت و به صورت اختیاری خواهد اینکه دی ماه شرکت کنید و یا تیر ماه، همچنین شرکت در هر دو.

به نقل قول از خبرگزاری مهر که در مرداد ماه منتشر شد، بنا به گفته رئیس سازمان سنجش برگزاری کنکور سال 1402 را دو بار در سال و در ماه‌های دی ماه 1401 و تیر ماه 1402 اعلام کرده است.

این آزمون‌های در نیمه اول سال یعنی تیر ماه و در نیمه دوم سال دی ماه برگزار خواهد شد، اما داوطلبان کنکور 1402 باید به ابن موضع توجه داشته باشند که پذیرش یک بار انجام خواهد شد.

در ادامه ریاست یازمان سنجش با تأکید بر 2 بار شرکت در آزمون کنکور اعلام کرد که هر داوطلب اگر در هر دو آزمون شرکت کند دو نمره در آزمون خواهد داشت و اگر در یکی از آزمون‌ها شرکت کند یک نمره در کنکور 1402 خواهد داشت. در آخر تنها یک نمره آزمون آن هم به انتخاب داوطلب محاسبه خواهد شد.

نتیجه آزمون هم بر اساس نمره کسب شده در آزمون و سوابق تحصیلی وی تعیین و مشخص خواهد شد تا بر اساس آن گروه آزمایشی خود را انتخاب کند.

در آخر، مؤسسه کنکور فاروس طاها برای تضمین قبولی شما در رشته‌های تجربی اعم از رشته پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی این اطمینان را به شما خواهد داد تا با بهترین نتیجه در بهترین دانشگاه‌های کشور پذیرفته شوید.

برای دریافت اخبار کنکور 1402 و همچنین اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت نام در مؤسسه فاروس طاها می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا با شماره تلفن 09120981385 در تماس باشید.

پزشکی، دندان پزشکی، قبولی داروسازی با روش 24 گام VIP تنها روش تضمینی کشور، جهت خلاصه طرح کلیک کنید.

برچسب ها: